Aktuální pandemické nařízení

Vážení rodiče, z rozhodnutí vlády ČR jsou od 10. 5. 2021 mateřské školy otevřeny pro všechny děti a to bez povinnosti testování, roušek či respirátorů. Do budovy smí jedna doprovodná osoba a to jen v ochranném prostředku dýchacích cest (viz níže).


INFORMACE K OŠETŘOVNÉMU NAJDETE ZDE:
https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu
Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.


Vážení rodiče, z rozhodnutí vlády ČR jsou od 12. 4. 2021 mateřské školy otevřeny jen pro děti v režimu povinného předškolního vzdělávání.

Zde najdete detailní info ohledně testování dětí na COVID.



Dne 22. 2. 2021 vydalo Ministerstvo zdravotnictví mimořádné opatření č.j. MZDR 15757/2020-44/MIN/KAN, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:
Všem osobám se zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) ve všech vnitřních prostorech staveb, tj. i ve škole nebo školském zařízení. Ochranným prostředkem se pro tyto účely rozumí:

  • Respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 95% dle příslušných norem (např. FFP2/KN 95).
  • Zdravotnická obličejová maska nebo obdobný prostředek naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek) normy ČSN EN 14683+AC. Do dne 28. února 2021 do 23:59 hod. lze místo výše uvedených ochranných prostředků dýchacích cest používat i jiné ochranné prostředky dýchacích cest, které brání šíření kapének. Výše uvedený zákaz se nevztahuje na děti v mateřské škole.

DIVADLA V MATEŘSKÉ ŠKOLE – do odvolání vše zrušeno

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: