U nás to celé začíná…

V naší školce nehledáme žádné malé génie, chodí k nám děti, které jejich životní zázraky teprve čekají. A naším posláním je připravit je na to, aby až takový zázrak přijde, ho uměly poznat a vypořádat se s ním.

Když nám ráno předáte svoji ratolest, nesvěřujte nám dítě, ale malého človíčka, který každý den svádí své bitvy se světem, do kterého se učí patřit, a především sám se sebou. To, co se naučí dnes, může rozhodnout, jestli z něj vyroste statečný ochránce slabších nebo třeba přemýšlivý šibal. Jestli bude při vybíjené vládnout míči, nebo bude sedět na lavičce. Jestli se odklopí zástupy přátel, nebo se spokojí jen s jedním nejlepším na celý život.

Bedlivě proto dbáme, aby každý náš svěřenec dostal příležitost realizovat se v tom, co ho baví, stejně jako osvojovat si dovednosti, o kterých ještě ani neví, že je bude potřebovat. Už přitom víme, že nás ti prťouskové umí pěkně prokouknout, a tak na to jdeme od lesa – pomocí her, které pomáhají rozvíjet jejich dovednosti, fantazii a osobnost.

Za ty roky už máme nastřádanou úctyhodnou kolekci her, aktivit i triků, jak z vašich dětí dostat to nejlepší. Jak otevřít jejich malé hlavy velkým myšlenkám a hlavně velkým snům a přáním.

Mateřská škola totiž není příprava na základní školu, je to příprava na školu života.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: